עבודה לסטודנטים – כאן תמצאו עבודה שהיא סטאז' ולא עוד משרת ספאם

[jobs]

עבודה לסטודנטים יכולה להוות מקפצה לקריירה שלכם ובמרבית המקרים סטודנטים אשר לומדים במהלך התואר מתקדמים בדרכם המקצועית מהר יותר מסטודנטים אשר לא החלו לעבוד במהלך שנות הלימודים.

על מנת לעבוד בזמן הלימודים אין צורך לפגוע בממוצע הציונים כיוון שכיום קיימות משרות רבות לסטודנטים אשר משתלבות עם הלימודים במספר שעות ביום/בשבוע.

כמובן, כיום מספר החברות אשר מציע עבודה לסטודנטים במקצוע אותו הם לומדים הולך וגדל כיוון שהחברות השכילו להבין כי אומנם הם מקבלים עובד ללא ניסיון אך מנגד הם מרווחים פעמיים: פעם אחת כיוון שכוח העבודה של הסטודנטים במרבית המקרים זול יותר מעובדים עם ניסיון, ופעם שנייה כיוון שהארגון מגייס את המוחות האיכותיים בגיל צעיר והם מתפתחים בתוך הארגון כך שהארגון מעצב אותם בהתאם לדרישות התקידים הקיימים.

דבר ראשון, הורידו את הרף, אל תצפו להתקבל למשרת חייכם ולהרוויח במשכורת הראשונה 10,000 ש"ח.
קיימות עבודות מתגמלות לסטודנטים אך רוב המשרות הן בשכר נמוך כיוון שהמעסיקים לוקחים בחשבון כי במרבית המקרים לסטודנטים אין ניסיון. 

דבר נוסף שכדאי לעבור עליו לפני הגשת מועמדות לעבודה לסטודנטים הוא קורות החיים.
הקפידו לציין את הפעיליות החברתיות שעשיתם בלימודים (רק אם עשיתם כמובן – לא להמציא), ניסיון תעסוקתי קודם – גם אם מדובר במלצרות – תרגישו בנוח. ותיק עבודות – הגעתם להישג מרשים בתיק העבודות שלכם? בעבודת הגמר? ציינו זאת, זה בטוח לא יגרום נזק.
(מומלץ לעיין בכתבה הזאת – שמפרטת באופן מקצועי דגשים לכתיבת קו"ח)

במרבית הפורטלים הגדולים, עבודה לסטודנטים נמצאת תחת הקטגריות של "שירות לקוחות", "מכירות" ומתאפיינות במשרות ספאם כגון: חלוקת עיתונים, מוקדן, מלצר וכ"ו.

אתר סטודנטיאלי הוקם במטרה לתת מענה לסטודנטים אשר רוצים להתמקצע בתחום הלימודים כבר במהלך התואר – אנו עושים כל שביכולתנו על מנת לגייס לאתר משרות מתאימות אשר יקדמו את הסטודנטים.

באתר תמצאו מגוון משרות  סטודנטים במרבית מקצועות הלימוד, אך גם משרות כלליות עבור סטודנטים אשר אינם יודעים עדיין במה הם מעוניינים להתמקצע.

משרה זמנית – משרה זמנית היא משרה אשר נפתחת לזמן מוגבל ומתאימה בעיקר בין הסימסטרים כאשר יש חופשת סמסטר ארוכה אך במקרים רבים יכולה להתאים גם במהלך הסמסטר בשעות נוחות.
משרה זמנית נפתחת לתקופה מוגדרת מראש אך במידה ומקום העבודה מרוצה מיכולות הסטודנט במקרים רבים מוצע לו להמשיך ולהשתלב בחברה.

משרה חלקית – כשמה כן היא, עבודה באחוזי משרה משתנים אשר במקרים רבים מחולקת למשמרות ומאפשרת גמישות בשעות העבודה ובזמנים. מתאימה מאוד להיות עבודה לסטודנטים.

שעות גמישות – במקרים רבים משרה בשעות גמישות מתאימה לעבודה מהבית או עבודות פקידות כאלה ואחרות שניתן לבצע אותם בשעות גמישות ואין הגדרת שעות קבועה ומחייבת – משרה בשעות גמישות קלאסית לסטודנטים כיוון שהיא מאפשרת לסטודנטים להמשיך בשגרת היום הקבועה שלהם ולעבוד רק כשתמאפשר להם

עבודה מהבית – במקרים רבים עבודה מהבית יכולה להתאים לסטודנטים במהלך התואר כיוון שהם מנהלים את לוח הזמנים שלהם בשילוב של העבודה עם הלימודים וכן יכולים לבצע את שתי הפעולות בד בבד.

עבודה לסטודנטים